Předchozí měsíc

Následující měsíc

Program - Duben 2019

DJ Kossi GAME OVER Party

od 22:00

DJ Kossi se loučí ve Fénixu se svobodou a tahle party bude jedinečná. Wild Cats, Daisy Lee, DJ Tommy_s a mnoho dalších nás provede nocí plnou svobody, sexu a tance…

CALIN poprvé ve Zlíně!

od 21:00

Přali jste si CALINA, máte ho mít!
Calin poprvé ve Zlíně / Live Koncert / Skvělá show / Akční drinky / Soutěž o volné vstupy / Support KADR / Sleduj a sdílej událost / Více info brzy

Zelená linka Vol. 1

od 21:00

Je tady jaro a vše se probouzí k životu. Ani Fénix nezahálí a tak tady dubnové středy budou patřit celorepublikovému eventu „Zelená linka“.

INÉ KAFE ve Fénixu!

od 21:00

Vratko Rohoň, Vlado Bis a Jozef Praženec vás roztančí a rozjedou ve Fénixu svými hity, jako jsou Ráno, Růžová zahrada, Spinavé objatie a mnohé další.

Zelená linka vol. 2

od 21:00

Zelená linka, Vol. 2 ve Fénix Club Zlín. #fenixvdymu vodní dýmky od Koncept Brno, DJ Russianberry

Pokáčovo jaro 2019 + Láska

od 21:00

Ocenění Zlatá deska za debutové album Vlasy, nominace na Objev roku v cenách Anděl a anketě Český Slavík, miliony zhlédnutí na youtube. Tím vším se (mimo jiné) může písničkář Pokáč pyšnit. Porost hlavy mu to však, bohužel, nevrátí. Zahraje ovšem i pár tónů z připravovaného druhého alba, což se vyplatí.

SIMA – Podla seba tour

od 21:00

V rámci turné k albumu PODLA SEBA, sa SIMA prvý krát predstaví ve Zlíně so svojou novou show ku skladbám z nového albumu spolu s DJ-om (Skinny Tom) a tanečníčkami !!!

Smash the Club

od 21:00

Fénix Club Zlín. O tu nejlepší hudbu a show se postarají rezidenční DJ’s FlowMode a Jays, ale také Brave B z
Olomouce nebo Andrew Melk z Uherského Hradiště 🔥🔥

Busfest 2019 Afterparty

od 21:00

Se bude konat v klubu Fénix. Ve svém lásku šířícím kázání budou pokračovat pánové Messenjah, Cocoman a Dr. Kary v seskupení Nevereš. DJ Hlava naservíruje svou selekci v barvách hip hopu, rapu, ale i dubstepu či electra.