Název

Vítání prváků UTB 2017

Datum

Start

⟠ Prváku, zbystři zrak! ⟠

Je to tady zase! Nejtěžší zkouška zimního semestru nejen pro tvá játra, mozkové buňky ale i důstojnost. Teď teprve pocítíš, jak si s tebou život dokáže zahrávat.

⟠ KDE, ŽE TO BUDE?
Jedna páska = 99 Kč = 4 stage (FÉNIX CLUB, BLOK 12, STAR CLUB FLIP a taky kavárna v 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU)

Počkat počkat… nebo vlastně, nechce se ti čekat? Tak ušetři čas strávený ve frontě a kup si lístek předem! Předprodej bude probíhat na menzách U2 (bufet), U4, U5, U13 ale také v našich občerstvovacích stanicích – Bůrger, Indián, Nový svět a Sklep 33.

⟠ FÉNIX CLUB
Máš raději živé koncerty a energickou muziku? Zde bude tvé ideální útočiště. Nejprve se představí kapela John Wolfhooker, tentokrát netradičně v akustickém setu. Po nich klub ovládne pop-punková kapela Criminal Colection, kteří dělali letos předskokany Billy Talentům.
Do Fénixu vás doveze zdarma Taxi 99 pokud se dáte dohromady alespoň dva. Volej 800 50 40 30.

⟠ NA ROZJEZD
Na tvé pouti Zlínem jsme ti připravili pár občerstvovacích stanic. Indián, Nový svět, Sklep 33 a Pštros pro tebe budou mít nachystány akční drinky. Stačí ukázat zakoupenou pásku a alkoholy se pro tebe stanou o něco levnější.
Recept na to, jak přežít celou noc je samozřejmě v pořádném základu, tak se skoč nadlábnout do Bůrgeru a dej si speciální Vítací menu (pro býložravce bude i bezmasá verze).

Nenechte si taky ujít