Španělský žár a bubliny bojují ve Fénixu!

Autor: admin

Do Fénixu dorazily bublinky Wine of Fire. S ohněm si není radno zahrávat, ale s tímto španělským sektem si ukojíte jak chuťové, tak i vizuální touhy. Speciálně u nás za zaváděcí klubovou cenu 390,- vás nocí provede boj barev, emocí a nekončící žízně!

Wine of Fire je magický šumivý nápoj, s ovocnou a polosuchou chutí s příjemným tónem bílého vína. Odrůda bílých hroznů Airen, ze které se vyrábí naše víno, roste na prosluněných španělských vinicích. Wine of fire ukrývá exkluzivní jiskřivý a plamenitý efekt. Díky obsahu alkoholu 11% a své dokonalé chuti si našel své místo u zákazníků, kteří si potrpí na vysoce kvalitním výrobku. Jeho výjimečná ovocná chuť, s citrusovým tónem, slaví úspěch na mezinárodním trhu. Na českém trhu se jedná o naprostou novinku, která si získala své jméno v celé Evropě i Asii.

Wine of Fire je vhodné na luxusní oslavy, večírky a akce, pro všechny, kteří si potrpí na kvalitu chuti a vzhledu, protože jednou z esencí tohoto vína je kouzelný vizuální efekt plamenů. Obsahuje bílé hrozny odrůdy Airen, hroznovou šťávu a potravinářské barvivo. Jedná se o čistě přírodní produkt.

Wine of Fire si můžete zvolit ze čtyř různých druhů a to Vulcano, Fortune, Rosee Gold a Sky. Wine of fire se dokonale hodí k jídlu, vychutnáte si s ním předkrmy, hlavní jídla a zvýrazníte chuť dezertů. Stane se exkluzivním a originálním dárkem k výročí, narozeninám a dalším příležitostem.