Slovenský zpěvák a skladatel Peter Aristone vyráží na tour s Jakubem Ondrou

Autor: Petr Miklík

Slovenský zpěvák a skladatel Peter Aristone vyráží na «Společné Tour» s Jakubem Ondrou

ST

Peter Aristone má velmi nabitý podzim. V září vydal nové EP Happiest Accidents, které nejdříve představil americkému publiku (Kalifornie, Oregon a Washington) jako předskokan Marka Broussarda.

 

Nyní po návratu z USA ho čeká hostování na turné Chinaski, které začíná 24. října. Zároveň na začátku listopadu startuje společné akustické turné «Společné Tour» s mladým talentovaným zpěvákem Jakubem Ondrou. «Možná se ptáte, proč dvě turné najednou? Koncerty mě prostě baví a většinou jsem zatím vystupoval jako předskokan nebo host různým interpretům. Často mi po koncertech psali fanoušci na facebooku, že by moc rádi viděli můj vlastní koncert, který trvá déle, než půlhodinový set předskokana,» vysvětluje Peter.

 

Fanoušci se můžou těšit na hodinový set, během kterého zazní jak písničky z nového EP Happiest Accidents, tak i starší Peterovy skladby z předchozích alb – například takové rádiové hity jako jsou Gold a Fire Inside. Kromě svých písniček Peter Aristone také zazpívá cover od Linkin Park, čímž vzdá poctu svému oblíbenci Chesterovi Benningtonovi.

 

Petera Aristone spojuje s písničkářem Jakubem Ondrou mimo jiné i fakt, že oba pravidelně koncertují v zahraničí a své písně skládají vyhradně v angličtině. Jakub Ondra, který nejvíce působí v Německu a již tam má podepsanou smlouvu se Sony Music, je zřejmě nejvýraznějším českým umělcem, který vzešel z buskingu – hraní na ulici. Jakub vydal už několik úspěšných singlů (například On the Menu), které se vždy dostaly mezi dvacítku nejhranějších v českém éteru a jeho videa na youtube mají milionová shlédnutí.

Ve Zlíně je můžete vidět již tuto sobotu 4.11.2017 společně s kapelou Realita.

Klub otevřen od 19:00, koncert od 20:00

👉PŘEDPRODEJ👈

Předprodej běží na pokladně Golden Apple Cinema a na mailu lena@fenixclub.cz
Cena lístku v předprodeji 150 Kč, na místě 190 Kč

Po koncertě dorazí Captain Morgan se svou posádkou, kormidlem a kupou dárků!

▪️ DOVOZ DO KLUBU ZDARMA ▪️
Nechte se dovést k nám do klubu ZDARMA s Taxi 99!
Stačí být min. 2 a zavolat na číslo 800 50 40 30 a z celého Zlína vás k nám dovezou ZDARMA!