UDG + Ovoce / Trocha Klidu – Tour Emotikon

Autor: Petr Miklík

UDG + Ovoce / Trocha Klidu – Tour Emotikon

UDG připravují dva nové klipy a pokračují v Emotikon tour!

 

UDG patří mezi hudební stálice české hudební scény. V loňském roce přinesli svým  fanouškům pátou řadovou desku s názvem Emotikon. Tradiční vánoční turné bylo na téměř všech zastávkách vyprodané.

I rok 2017 se ponese v duchu Emotikonu.  Kromě pokračování klubové šňúry, připravuje kapela rovnou dva videoklipy. „Materiál na klip k písničce Šeptáš jsme nasbírali během podzimního turné. Klip se snaží autenticky zachytit jspecifickou a jedinečnou atmosféru klubových koncertů“ vysvětluje zpěvák Petr Vrzák

Druhý klip bude obrazovým zpracováním skladby „Prach a dým“, která se stane druhým oficiálním singlem k albu.

„Skladba Prach a dým je zásadní písní Emotikonu. Asi nejlépe reprezentuje to, co je pro desku typické. Zpíváme a tvoříme muziku i texty podle toho, co právě prožíváme a jak se cítíme“  komentuje výběr druhého singlu Petrův bratr basák Pavel

 

Na turné doprovodí UDG rovnou dva hosté. Role předkapely se zhostí mladá šumperská skupina Trocha klidu.  Roli jakési „afterkapely“ přijala ostřílená pražská formace OVOCE (dříve Zakázaný Ovoce).

„Snažíme se, aby každej náš koncert byla nekonečná a nezapomenutelná kalba roku, což tahle sestavička zaručuje…“  komentuje s úsměvem koncept turné kytarista Volt.

 

UDG

udg.cz

https://www.facebook.com/skupinaUDG/

Atomy – oficiální videoklip https://www.youtube.com/watch?v=suRe1-4wWoc

Prach a dým – Lyric video –  https://www.youtube.com/watch?v=53yOamS6-Jw

 

UDG  – Emotikon tour 2017 – PÁTEK 17.02. 2017 FÉNIX CLUB ZLÍN

Support: OVOCE, Trocha klidu