První sezóna ve Fénixu vrcholí, pro novou už jsou známa další jména interpretů

Autor: Petr Miklík

První sezóna ve Fénixu vrcholí, pro novou už jsou známa další jména interpretů

Květen a červen jsou měsíce, které uzavírají první sezónu klubu Fénix a program je nabitý koncerty i party. Největším květnovým jménem byl Vladimir 518 a jeho parádní show. Posledními koncerty sezóny je Gudlak tour s Logicem, Gumgbuem, Deckym a DeFuckTo. Zároveň jsou již známá jména pro podzim.

Májový měsíc byl ve Fénixu spíše v režii DJs různých žánrů, kterým je v klubu dáván velký prostor pro jejich umění. Snaha vedení klubu mít program co nejpestřejší se dařilo celý rok a nebylo tomu jinak ani teď. Vrcholem byl jednoznačně Vladimir 518. Jeho speciální pojetí hip hopu a velká obliba u fanoušků vytvořili perfektní kombinaci pro vydařenou akci. I on byl z večera nadšený a přislíbil za rok přijet znovu.

Milovníky nové vlny potěší Gudlak tour, která je naplánována na druhý pátek v červnu. Trio Logic, Gumgbu a Deckym rozpálí Fénix jak je tomu na jejich vystoupeních zvykem. Dalším koncertem bude vystoupení hiphopové kapely DeFuckTo, který bude zároveň posledním koncertem jejich působení na české scéně. Zároveň jde o poslední koncert před letní pauzou, kdy v klubu proběhne pár speciálních událostí. Více informací bude v nejbližší době na www.fenixclub.cz nebo FB stránce.

Zároveň bude doladěn program na podzim, kde je chystáno velké množství jmen. „Na podzim chceme udělat ještě více koncertů, než tomu bylo loni, a proto je domlouváme už teď. Potvrzené jsou koncerty Mig 21, Sto Zvířat, Poletíme, Buty, Květy, Mucha, Mirai a Nebe, Vltava, Haha Crew, Pio Squad. Dále jsou v jednání jména jako Ektor, Rocky Leon, Pil C nebo Moja reč,“ uvedla produkční manažerka klubu Lenka Nosková.

Toto je skvělá pozvánka na zakončení první sezóny a začátek té druhé. Těšíme se na vás. Váš Tým Fénix 🙂

 

 

MIRAI // MONKEY BUSINESS

Mirai Monkey Business

NEBE // PAULIE GARAND & KENNY ROUGH

Nebe Paulie Garand

POLETÍME? // STO ZVÍŘAT

Poletíme Sto Zvířat

VLADIMIR 518 & MIKE TRAFIK // ZRNÍ

Vladimi 518 Zrní