Koncertová mánie ve Fénixu pokračuje…

Autor: Petr Miklík

Měsíc je za námi a zároveň i několik skvělých akcí a koncertů. Klub pokračuje v zavedeném trendu a pořádá jednoho známého interpreta za druhým. Stovky fanoušků tak vidělo skupinu Zrní, Mirai, Yzo Empire nebo Iron Maiden revival. V klubu byla také jedna ze stagí v rámci akce Život je dar.

Pravidelný měsíční report z dění ve Fénixu je tady a jsme jen rádi, že je opět o čem psát. Vedení opět nelenilo a uspořádalo každý víkend koncert z různých hudebních žánrů. Začátkem měsíce předvedla parádní show skupina Mirai, kterou si pamatujete jako předskokany Kryštofů na jejich Srdcebeat tour. Skvělý hudební zážitek ještě vylepšil bezprostření kontakt s kapelou, která se proplétala publikem, střílela konfety a rozdávala balónky.

Týden na to přijelo známé uskupení Zrní. Několik stovek fanoušků ocenilo tuhle výbornou pětici hrající už 15 let a podpisy po koncertě jen létaly. Milovníci tvrdšího rocku si užili o víkend později, kdy přijeli Iron Maiden revival a Moravian Kiss Girls. A aby toho nebylo málo, byl na další páteční večer přichystán koncert Yzo Empire, kteří přilákali okolo tří set skalních fans. Kluci si celý večer velmi pochvalovali a přislíbili přijet v červnu znovu.

O den později proběhla v celém Zlíně speciální nadační akce pod názvem Život je dar. Ve Fénixu byla hiphopová scéna, kterou zastupovali Suvereno, Miky Mora, MC Gey a mnoho dalších. „Jsme velmi rádi, že jsme mohli náš klub propůjčit charitativním účelům. Celé vstupné bylo věnováno pro potřeby zlínské onkologie a doufáme, že to splní svůj účel a pomůže potřebným.“ zhodnotila benefiční den produkční Fénixu Lenka Nosková.

Únor byl opravdu povedeným měsícem, ale od března se očekává ještě více. Postupně se představí na scéně Paulie Garand, Smack a Monkey Business. Pro milovníky masek a party je zde Antiples pořádaný Studentskou unií UTB. Mimo zmíněné akce je každé úterý studentská noc a o víkendech tematické večery.

Více onformací o všech chystaných událostech najdete na fenixclub.cz nebo na stránkách klubu na facebooku.

Těšíme se na vás.

Váš tým Fénix

Yzo Empire Mirai Iron Maiden a KISS Moravian Girls

Yzo Empire                                                  Mirai                                                         Iron Maiden & Kiss Moravian Girls