FÉNIX CLUB V NOVÉM ROCE!!

Autor: Petr Miklík

V loňském roce jste si již určitě zvykli sledovat program klubu Fénix, protože mimo stylové parties zde pořádali spoustu zajímavých koncertů. A vypadá to, že tento trend bude nejen pokračovat, ale přijedou ještě větší jména než dřív. Jestli jste tedy řešili otázku kam zajít na pořádnou hudební nálož, rozhodně je i letos z čeho vybírat.

Když Fénix loni začal pořádat své první koncerty, hodně lidí si těžko nacházelo cestu do tohoto nově vzniklého klubu. Že to byla chyba se brzy projevilo, neboť po každé akci se jen množily kladné ohlasy na organizaci, prostory i vystupující. Na klubové koncerty je to ideální prostor, což potvrdily i kapely jako Sto Zvířat, Poletíme, NEBE nebo HAHA Crew.

Skupina Poletíme si například své vystoupení užívala přes 2 hodiny a i potom pokračovali v přátelském duchu, rozdávali autogramy a ochotně se fotili se svými fanoušky. Pevnost základů Fénixu vyzkoušeli kluci z HAHA, kteří vyhecovali kotel svých nejvěrnějších a rozskákali parket až do rána. V lednu klub zaplnili všichni milovníci skupiny Elektrick Mann. Svým prvním koncertem v roce 2016 uctili památku svého frontmana ICE-B, který zemřel v listopadu.

Samozřejmě vystoupení bylo více a ještě více jich taky bude. Pokud máte chuť zajít někam v týdnu, máte šanci každé úterý na pravidelné studentské party, kam se stačí přihlásit na facebooku a máte vstup zdarma. Víkendy jsou zaplněny atraktivními jmény. Hned ten první vystoupí trio MIRAI, známé jako předkapela skupiny Kryštof. Objev roku 2012 kapela ZRNÍ přijede druhý pátek v měsíci. Na úspěch HAHA naváže na konci měsíce ještě větší hráč YZO EMPIRE v kompletní sestavě s Logicem v čele.

A to není vše. V březnu přijede Paulie Garand, Smack nebo Monkey Business. Je tedy rozhodně z čeho vybírat.

Více informací najdete na www.fenixclub.cz nebo facebook.com/fenixclubzlin a otevřeno máme každé úterý, pátek a sobotu.

Krásné hudební zážitky vám přeje Fénix tým.

Nebe Poletíme Elektrick Mann2 Elektrick Mann